15-letnia dziewczyna potrącona na przejściu dla pieszych

15-letnia dziewczyna potrącona na przejściu dla pieszych

Na ulicy Szkolnej we Wrześni doszło do tragicznego zdarzenia. Na wyraźnie oznakowanym przejściu dla pieszych 15-letnia dziewczyna została brutalnie potrącona przez samochód. Co gorsza, kierowca nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy i szybko oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce 15 marca, tuż przed godziną 20:00. Miejsce wypadku – ulica Szkolna, znajduje się zaraz obok miejscowego liceum ogólnokształcącego, co podkreśla jeszcze większą tragedię sytuacji.

W związku z tym Komenda Powiatowa Policji we Wrześni apeluje do wszystkich potencjalnych świadków tego dramatycznego wypadku o kontakt. Wszelkie informacje mogą być kluczowe dla wyjaśnienia sprawy. Jeżeli ktoś widział zdarzenie lub posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerem 47 77 35 200 lub osobiste zgłoszenie w komendzie.

W trosce o rozpowszechnienie informacji i zwiększenie szans na znalezienie sprawcy, Policja apeluje również o udostępnianie powyższego komunikatu.

Warto też wspomnieć, że to nie jest jedyny taki przypadek w ostatnim czasie. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach niedawno informowali o podobnym incydencie. Tam 39-letnia kobieta z małym dzieckiem w wózku została potrącona na przejściu dla pieszych. Nieszczęsne ofiary trafiły do szpitala.