40-letnia kobieta w szpitalu po tym, jak jej 8-letnie dziecko przypadkiem uruchomiło samochód

40-letnia kobieta w szpitalu po tym, jak jej 8-letnie dziecko przypadkiem uruchomiło samochód

Podczas krótkiej nieobecności matki, 8-letnie dziecko pozostawione w samochodzie przekręciło kluczyki w stacyjce. W rezultacie pojazd zaczął się poruszać, a efekt tego działania doprowadził do zderzenia z kobietą. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Brzeżańskiego w miejscowości Sokołów. Opisane wydarzenia spowodowały hospitalizację 40-letniej kobiety, która została przyjęta do szpitala we Wrześni.

Cała ta dramatyczna sytuacja rozegrała się w sobotę 22 czerwca, około godziny 10:00 rano. Z informacji podanych przez policję wynika, że 40-letnia kobieta, mieszkanka gminy Września, opuściła swoją nieruchomość kierując samochodem marki Peugeot 307. Po zaparkowaniu pojazdu wysiadła z niego, aby zamknąć drzwi do domu, zostawiając w środku auta swoje dziecko.

Podczas nieobecności matki, 8-latek przekręcił kluczyk pozostawiony w stacyjce. To spowodowało poruszenie się pojazdu do przodu, co skutkowało uderzeniem w słup oraz w kobietę. 40-letnia kobieta została zakleszczona między słupem a samochodem. Następnie została przewieziona do szpitala, gdzie poddano ją badaniom. Jak informuje Olga Panowicz z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni, kobieta była trzeźwa.