Nieoczekiwane utrudnienia na autostradzie A2 w wyniku kolizji w pobliżu Wrześni

Nieoczekiwane utrudnienia na autostradzie A2 w wyniku kolizji w pobliżu Wrześni

W dniu 26 lutego, poniedziałek, na autostradzie A2 w pobliżu Wrześni doszło do incydentu drogowego, który wpływa na płynność ruchu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ustaliła, że miejsce zdarzenia znajduje się na autostradzie A2 prowadzącej w kierunku Świecka. Nieszczęśliwe wydarzenie, w którym uczestniczyło samochód osobowy i dostawczy, powoduje obecne komplikacje w ruchu drogowym.

Wg przekazanych informacji przez GDDKiA, samochód osobowy niespodziewanie uderzył w barierę ochronną. Służby ratunkowe zostały natychmiast zmobilizowane do działania i obecnie pracują na miejscu zdarzenia. Ten nieszczęśliwy incydent spowodował czasowe zamknięcie lewego pasa ruchu.

Do kolizji dołączył również samochód dostawczy. GDDKiA potwierdziła, że ten niefortunny incydent drogowy doprowadził do jednej osoby rannej. Informacje sugerują, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do 4 godzin. W związku z tym, kierowcy powinni być przygotowani na opóźnienia w przemieszczaniu się i powinni rozważać korzystanie z tras alternatywnych.