Remont głównej arterii Wrześni – ulicy Kościuszki, może spowodować utrudnienia w ruchu

Remont głównej arterii Wrześni – ulicy Kościuszki, może spowodować utrudnienia w ruchu

Niebawem rozpocznie się planowany remont na ulicy Kościuszki, będącej jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta Września. Prace remontowe mogą spowodować pewne utrudnienia dla kierowców przejeżdżających tę trasą, dlatego konieczna będzie od nich cierpliwość.

Z powodu przeprowadzanych prac związanych z modernizacją ulicy, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Zmiany te wejdą w życie już w najbliższą sobotę, 8 czerwca. Ulica Kościuszki zostanie częściowo zamknięta – wyłączony zostanie jeden pas jezdni, a ruch będzie odbywać się jednokierunkowo. Kierunek ten poprowadzi od sklepu Lidl do kościoła pod wezwaniem Świętego Ducha – informuje Anita Kraska, starosta wrzesiński, która jest widoczna na załączonym poniżej zdjęciu razem z wicestarostą Wiesławą Kowalską.

Anita Kraska, starosta wrzesiński, apeluje o wyrozumiałość dla mieszkańców. Podkreśla, że prace remontowe na ulicy Kościuszki mogą prowadzić do powstawania korków, zwłaszcza podczas porannych i popołudniowych godzin szczytu.

Planowany termin zakończenia inwestycji to listopad bieżącego roku. Szacowany koszt całkowity prac wyniesie 8,13 miliona złotych.