Bezpośrednie uderzenie ciężarówki w pieszą przed Galerią Karuzela we Wrześni – seniorce nie udało się przeżyć

Bezpośrednie uderzenie ciężarówki w pieszą przed Galerią Karuzela we Wrześni – seniorce nie udało się przeżyć

Potwierdziły się smutne informacje o wypadku, które miały miejsce na terenie naszego regionu. Z relacji jednego z lokalnych portali wynika, że tragiczny incydent wydarzył się późnym popołudniem 7 grudnia (środa). Sceną tego dramatu była okolica Galerii Karuzela we Wrześni. Tam doszło do najechania przez ciężarówkę marki MAN na starszą panią idącą pieszo tuż przed pojazdem. Niestety, mimo podjętej interwencji medycznej, kobieta zmarła w szpitalu.

Straszliwe zdarzenie rozegrało się około 18:00 na drodze prowadzącej do strefy rozładunkowej Galerii Karuzela we Wrześni. W miejscu tym kierujący ciężarówką MAN niespodziewanie uderzył w staruszkę, która szła w tym samym kierunku co jadący za nią samochód. Mimo natychmiastowego przewiezienia 72-letniej ofiary do szpitala, lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Według danych zebranych przez dziennikarzy, za kierownicą ciężarówki siedział 51-letni mężczyzna z Poznania. Ciało zmarłej zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci we Wrześni zabezpieczyli także nagrania z monitoringu, które pomogą w ustaleniu szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.