Dramatyczny wypadek drogowy pod Czerniejewem: dwie osoby hospitalizowane

Dramatyczny wypadek drogowy pod Czerniejewem: dwie osoby hospitalizowane

Rankiem 23 stycznia, we wtorkowy poranek, niedaleko miejscowości Czerniejewo miało miejsce dramatyczne zdarzenie drogowe z udziałem pojedynczego samochodu osobowego. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, dwie osoby musiały zostać odwiezione do szpitala.

Wypadku doszło na trasie pomiędzy Czerniejewem a Neklą, dokładnie na odcinku drogi przechodzącym przez wieś Graby, tuż przed godziną 6 rano. Według ustaleń nieoficjalnych, samochód osobowy niespodziewanie zjechał z trasy i uderzył z dużą siłą w drzewo rosnące na poboczu.

Akcją ratunkową zarządziły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Czerniejewa i Marzenina oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Gniezna. Po przybyciu jednostek okazało się, że samochodem podróżowało pięć osób. Dwie z nich, po przeprowadzeniu badań na miejscu przez personel medyczny, zostały przetransportowane do szpitala w celu dalszego leczenia.

Na chwilę obecną szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia są badane przez funkcjonariuszy policji. W trakcie prowadzenia działań, ruch na drodze był całkowicie zablokowany.