Kolejny piątek przy jazzowych brzmieniach

Kolejny piątek przy jazzowych brzmieniach
fot. pixabay.com

Jak w każdy piątek tych wakacji, Wrzesiński Ośrodek Kultury zaprasza na rynek na spotkanie z nieśmiertelnym i poruszającym gatunkiem muzycznym. W dodatku na scenie pojawi się gwiazda pochodząca z Wrześni.

W rytmie emocji

Już jutro o godzinie 20.00 w ramach cyklu „Piątki z jazzem” odbędzie się koncert Izabeli Zalewskiej. Hasło „Zbudzone uczucia” dosadnie podkreśla tematykę prezentowanych utworów. Na wrzesińskim rynku usłyszymy bowiem twórczość najwybitniejszych polskich artystów powstałą w celu wyrażenia najgłębszych emocji. W programie m.in. kompozycje Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego i Jarosława Kukulskiego i teksty Jacka Cygana czy Janusza Kondratowicza. Nastrojowa muzyka i liryczne słowa z pewnością zagrają w naszych sercach. Lepiej zatem wziąć ze sobą chusteczki!  

Izabela Zalewska

Wokalistka, która tym razem wystąpi na scenie podczas piątkowych spotkań z jazzem, to duma naszego regionu. Pochodząca z Wrześni Izabela jest laureatką programu telewizyjnego „Szansa na Sukces Opole 2020” oraz Nagrody Publiczności na koncercie DEBIUTY w 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2020. Współpracowała następnie z uznanymi polskimi wykonawcami podczas licznych występów estradowych.