Na ulicy Poziomkowej w Bieganowie doszło do zdarzenia drogowego. Samochód wpadł do rowu, nikt nie ucierpiał

Na ulicy Poziomkowej w Bieganowie doszło do zdarzenia drogowego. Samochód wpadł do rowu, nikt nie ucierpiał

W niedzielny późny popołudniowy czas, na spokojnej ulicy Poziomkowej znajdującej się w Bieganowie, doszło do niefortunnego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem stracił nad nim kontrolę przez co finalnie samochód ten znalazł się w przydrożnym rowie. Szczęśliwie zarówno osoba prowadząca pojazd, jak i obecny tam również pasażer nie doznali żadnych obrażeń i nie wymagali interwencji medycznej.

Do całego incydentu doszło krótko po godzinie szesnastej – precyzyjnie mówiąc o 16:12. Wtedy to właśnie otrzymaliśmy zgłoszenie o zaistniałym zdarzeniu na wspomnianej ulicy Poziomkowej w Bieganowie – informuje nas aspirant Krzysztof Stefaniak, pracownik pełniący obowiązki oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowane zostały dwa zastępy straży pożarnej – jeden reprezentujący jednostkę państwową z Grodziska oraz drugi, ochotniczy, z Międzyborowa.

Po przybyciu na miejsce interwencji okazało się, że mamy do czynienia z samochodem osobowym znajdującym się w rowie. Jednak dość niespodziewanie obie osoby, które podróżowały tym pojazdem, były w stanie samodzielnie opuścić samochód i nie odniosły żadnych obrażeń – dodaje aspirant Stefaniak.

Na szczęście działania strażaków nie trwały długo. W chwili obecnej to policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zaistniałego zdarzenia.