Basen miejski działa – naprawiono wszystkie awarie

Basen miejski działa – naprawiono wszystkie awarie

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się szaleństw w wodzie. Basen przy ulicy Gnieźnieńskiej już działa w pełnym zakresie. Wszystkie awarie usunięto i śmiało można korzystać z tego miejsca. Wcześniej pojawiła się informacje, że basen odkryty we Wrześni uległ chwilowej awarii.

Basen naprawiony

Od 20 lipca w pełni można korzystać z wrzesińskiego odkrytego basenu już w 100%. Każdy obiekt, który się tam znajduje jest w pełni sprawny i można z nich dowie lnie korzystać. Wrzesińskie Obiekty Sportowo-Rekreacyjne poinformowały, że wszystkie awarie usunięto. Co za tym idzie, mieszkańcy mogą przychodzić i ochłodzić się, szczególnie teraz w te upalne dni.

Więcej informacji o obiekcie

Przypominamy, że basen jest czynny od godziny 10.00 do 20.00 od poniedziałku do niedzieli, ale także w święta. Ile kosztuje wejście i skorzystanie z obiektu?

  •  Bilet wstępu normalny – 3,00 zł
  •  Bilet wstępu ulgowy – 2,00 zł
  • Bilet wstępu ulgowy – Wrzesińska Karta Społeczna – 2,00 zł
  • Bilet wstępu grupowy – 1,00 zł/osoba + opiekun gratis (powyżej 10 osób)
  • Bilet wstępu rodzinny 1 – 2 os. dorosłe + 2 – 4 dzieci – 6,00 zł
  • Dziecko do lat 3 bez opłat.

Jakie atrakcje czekają nas na basenie?

Na basenie można skorzystać z terenów sportowych. Basen sportowy – ma długość 25m, głębokość jest stopniowana od 1,2 – 1,8 m., pojemność 608 m3 , powierzchnia lustra wody 400m2, 6 torów. Oprócz basenu sportowego, na odwiedzających czeka także basen rekreacyjny. Ma wymiary 25 x 40 oraz zatoka. Głębokość jest stopniowana od 0,3 – 1,2 m., pojemność 684 m3 , powierzchnia lustra wody 1006 m2. Na korzystających z terenu czeka także zjeżdżalnia wodna o długość rynny 55 m.  Zjeżdżalnie wyposażono w system świateł sterujących ruchem na zjeżdżalni. Temperatura wody w basenach nigdy nie spada poniżej 20 stopni C. Na basenie dostępne są także poduchy do skakania. Obie posiadają wymiar 15 x 10 mb. i umożliwiają jednoczesną zabawę 7 – 8 osobom jednocześnie.