Festiwal Foodtrucków w Miłosławiu

Festiwal Foodtrucków w Miłosławiu

Już niedługo w pobliskiej miejscowości Miłosław odbędzie się prawdziwy Festiwal Foodtrucków. Główne atrakcje to kuchnie z całego świata, strefa piwosza, muzyka na żywo, festiwal kolorów, a także gigantyczne dmuchańce. Wspaniała gratka nie tylko dla smakoszy, ale każdej osoby, która chce się odprężyć i zrelaksować. Sprawdzamy, co wiadomo na temat tego wydarzenia.

Wiele letnich imprez

Sama impreza odbędzie się od 15 do 17 lipca w Zespole Pałacowo–Parkowym w Miłosławiu. Będzie to I edycja Miłosławskiej Szamki. W tym roku gmina Miłosław, która znajduje się w powiecie wrzesińskim, postawiła na szeroką ofertę imprez wakacyjnych. Po ponad dwuletniej przerwie czas na zabawę i świętowanie.

Impreza dla prawdziwych smakoszy

Festiwal Foodtrackuw to tak naprawdę wydarzenie dla każdego. Prawdziwi smakosze będą mogli posmakować kuchni z całego świata. Nie zabraknie takich pyszności jak: burgery, burrito i quesadillas, pierożki Dim Sum, churrosy, hot dogi, frytki belgijskie czy tradycyjne zapiekanki. Znajdą się także lemoniady i lody dla ochłody, a na tych pełnoletnich smakoszy będzie czekać prawdziwa strefa piwosza.

Co oprócz jedzenia?

Oprócz jedzenia będzie można posłuchać także muzyki. Na żywo grać będzie DJ Dexter. Jego na scenie zobaczymy 15 lipca. W sobotę, 16 lipca, na scenie będzie można zauważyć także Krzysztofa Koniarka, wokalistę pieśni biesiadnych. Na miłosławskiej scenie wystąpią m.in.formacja Malibu. Dzień później, bo w niedzielę zagra Energy Girls. Wszystko to dla miłośników disco-polo. Z kolei dla fanów rockowych brzmień zagra zespół Policji Federalnej. Ich na scenie usłyszymy w sobotę, po godzinie 22:30. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. Nie zabraknie zatem konkursów, gier i zabaw, a także dmuchaców animacji. Czekać na nie będą dmuchańce oraz wiele zabaw, konkursów i animacji. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Miłosław, Miłosławskie Centrum Kultury i FeelGood Food. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą.