Młoda matka przemienia swój wizerunek dzięki Metamorfozom z Modeo

Młoda matka przemienia swój wizerunek dzięki Metamorfozom z Modeo

Anna Grzybowska, młoda matka z Miłosławia, stała się najnowszą bohaterką projektu Metamorfozy z Modeo, organizowanego pod patronatem „Wiadomości Wrzesińskich”. Dzięki udziałowi w projekcie odważyła się na odmienne i wyraziste barwy w swoim ubiorze.

Projekt ten jest jednym z wielu cieszących się popularnością inicjatyw salonu mody Metamorfozy Modeo, mających na celu umocnienie pewności siebie u kobiet z powiatu wrzesińskiego. Od początku jego istnienia, ideą przewodnią jest dodawanie odwagi i pewności siebie uczestniczkom.

Całość projektu opiera się na prostych zasadach. Każdego miesiąca, wspólnie z salonem Metamorfozy Modeo, który mieści się przy ulicy Sienkiewicza 8, wybierana jest jedna Czytelniczka „WW”, która pod czujnym okiem stylistki oraz właścicielki salonu – Olgi Okińczyc – przekształca swój wizerunek. Bohaterce akcji zostaje dopasowana fryzura, makijaż oraz kilka stylizacji. Wszystko to oferowane jest całkowicie bezpłatnie, a na koniec otrzymuje ona jeden z wybranych zestawów ubrań jako prezent.

Najnowsza uczestniczka projektu, 29-letnia Anna Grzybowska pochodzi z Miłosławia i jest matką dwójki dzieci. Postanowiła zgłosić się do udziału w projekcie po tym, jak zobaczyła spektakularną metamorfozę swojej znajomej i również postanowiła spróbować swojego szczęścia.