Nadchodząca niedziela przyniesie największy piknik powiatowy na stadionie przy ulicy Kaliskiej

Nadchodząca niedziela przyniesie największy piknik powiatowy na stadionie przy ulicy Kaliskiej

W nadchodzącą niedzielę, 16 czerwca, wielki piknik rodzinny, okrzyknięty jako największe takie wydarzenie w powiecie, odbędzie się na stadionie położonym u zbiegu ulicy Kaliskiej. Swoje urocze otwarcie o godzinie 13:00 rozpocznie przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, podczas imprezy o nazwie „Niedziela z powiatem”. To propozycja zorganizowanej zabawy dla całych rodzin – zarówno dla dzieciaków, jak i ich rodziców oraz dziadków.

Lista atrakcji jest imponująca – w programie znalazły się animacje dla najmłodszych uczestników, badania profilaktyczne dla dorosłych, zajęcia edukacyjne dla młodzieży oraz strefa gastronomiczna dla smakoszy. Serwowane będą nie tylko potrawy lokalne, ale również dania kuchni międzynarodowej.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie spektakl dla dzieci pt. „Jantarynki”, który zaplanowano na godzinę 15:30. Na wszystkich uczestników czekają też konkursy z cennymi nagrodami. Jednym z głównych elementów do zdobycia jest nowoczesny dron.

Warto zaznaczyć, że z uwagi na trwający piknik, w godzinach od 12:00 do 19:00 ulica Opieszyn zostanie wyłączona z ruchu. Uczestnicy imprezy mają możliwość zaparkowania pojazdów w pobliżu Kauflandu i Karuzeli. Korzystanie z parkingów podczas wydarzenia nie wymaga posiadania biletu parkingowego.