Niezwykły kiermasz świąteczny w powiecie wrzesińskim

Niezwykły kiermasz świąteczny w powiecie wrzesińskim

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. W związku z tym uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Czeszewie przygotowali specjalny kiermasz, podczas którego będzie można nabyć ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczestników.

Kiedy i gdzie odbędzie się kiermasz?

Sam kiermasz wyrób własnoręcznych odbył się już 31 marca. Cieszył się dużą sympatią, a dla tych, którzy go przegapili, nic straconego. Kolejna edycja tego kiermaszu odbędzie się już 7 kwietnia od godziny 7:30 do 11:00. Każdy, kto jest zainteresowany zakupieniem ozdób świątecznych, może je nabyć na targowisku w Orzechowie. Jeśli jednak nie uda się komuś dotrzeć, to takie osoby można nabyć w dni robocze w godzinach 8:00 – 15:00 w Warsztacie, który mieście się w Czeszewie.

Jakie dekoracje można nabyć na kiermaszu lub w Warsztacie?<

Uczestnicy tych warsztatów stworzyli naprawdę przepiękne ozdoby świąteczne. Znaleźć tam można różne pisanki, malowane jajka styropianowe, drewniane zajączki wielkanocne, króliczki z koszyczkiem, wielkanocną kurę. Dostępne są małe, jak i nieco większe ozdoby. Z powodzeniem można kupić również wycinane baranki, ozdobione świeczki, stojak na pisanki, koszyczek oraz inne ozdoby. Asortyment jest naprawdę ogromny, a ceny bardzo atrakcyjne, jak za rękodzieła. Warto dodać, że cały zgromadzony dochód zostanie przeznaczony na rzecz uczestników takich warsztatów.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czeszewie – informacje

WTZ Czeszewo to specjalna miejsce dla osób niepełnosprawnych, gdzie mogą się spotykać i wspólnie uczestniczyć w zajęciach, podczas których wykonują rękodzieła. Osoby te posiadają ogromna pasję w tym co robią. Przy okazji różnych świąt czy wydarzeń wykonują tematyczne ozdoby. Następnie uczestnicy sprzedają je na różnych kiermaszach czy bezpośrednio u nich. Warto skorzystać z ich oferty. Zapraszamy na kiermasz świąteczny!