Wrzesiński Weekend Majowy 2022 – szczegółowe informacje

Wrzesiński Weekend Majowy 2022 – szczegółowe informacje

To już potwierdzone informacje, Wrzesiński Weekend Muzyczny, który dwukrotnie został już przełożony z powodu pandemii, odbędzie się w tym roku. Impreza zaplanowano na 30 kwietnia i 1 maja. Znane są już niektóre szczegóły imprezy.

Wrzesiński Weekend Majowy 2022

Wrzesiński Weekend Majowy to największa impreza tego typu we Wrześni i okolicy. Co roku przyjeżdzają tutaj mieszkańcy z pobliskich miejscowości, na przykład ze Środy Wielkopolskiej czy  Swarzędza. Samo wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, która z roku na rok przyciąga coraz więcej mieszkańców całego powiatu. Burmistrz miasta dba o to, aby co roku na rynku zagrały przeróżni wykonawcy, którzy reprezentują poszczególny gatunek muzyki. Wszystko po to, aby każdy uczestnik zabawy znalazł coś dla siebie odpowiedniego.

Kto wystąpi w tym roku?

Impreza odbędzie się 30 kwietnia oraz 1 maja. W sobotę 30 kwietnia na Rynku będziemy mogli usłyszeć takie gwiazdy jak MIG oraz Roksana Węgiel. W tym zaplanowano zatem koncerty dla fanów muzyki disco-polo oraz muzyki pop. Gwiazdę disco-polo będziemy mogli usłyszeć o godzinie 20:30, natomiast Roksana Węgiel zaśpiewa godzinę później.

W niedzielę usłyszeć będziemy mogli o godzinie 20:30 Sarsę, a o 21:30 Kasię Kowalską. W tym dniu zatem będzie można usłyszeć pop oraz hip-hop. Z pewnością oprócz samych koncertów odbędą się również inne atrakcje, które stopniowo będą podawane do opinii publicznej.

Czy to pewne, że koncert się odbędzie?

Wiadomo, że dwie wcześniejsze edycje nie miały miejsca. Jak zapowiedział w ubiegłym roku zastępca Burmistrza Wrześni, Artur Mokracki, bardzo im zależało na tym, aby koncert odbył się dla każdego zainteresowanego tym wydarzeniem mieszkańca. Nie brali pod uwagę ograniczenie limitu miejsc. Biorąc pod uwagę, że obecnie nie ma już żadnych obostrzeń, można być pewnym, że wydarzenie się odbędzie. Ty bardziej będzie to miła odskocznia od wcześniejszych ograniczeń. Mamy nadzieję, że publiczność dopisze, a sami wykonawcy porwą swoją muzyką każdego, kto zdecyduje się spędzić weekend majowy z nami. Serdecznie zapraszamy!

Majówkowy niezbędnik w super cenach? Mamy to! Wybierz głośniki i akcesoria do grillowania z rabatem 10%. Twój kod: majowka10